Európa-szerte egyre több a túlsúlyos gyerek, ezért szakemberek azt javasolják, a szülők tüntessék el a tévékészülékeket a gyerekszobákból, így is harcolva az elhízás ellen.
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on és a Twitter-en!
A minapi sokk után kicsit lazábban indítjuk a hetet, méghozzá káprázatos fotókkal. A vízcseppeket egy (saját bevallása szerint) amatőr, Jim Kramer fényképezte le - az eredmény elképesztő.
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on és a Twitter-en!
A kegyetlen tettet egy chicagói műsorvezetőnő hajtotta végre, aki élő adásban rohant ki a Mikulást övező vásárlási őrület ellen, többször megismételve: "Nincs Mikulás!". Azóta bocsánatot kért.
Elege lett az egyik legnagyobb amerikai celebből, ezért nem volt hajlandó kimondani a nevét. Botrány vagy jó ízlés?
Globális jelenség, hogy egyre nehezebben képes megtartani a fiatal közönséget a televíziózás, amely folyamatosan tért veszít az internettel szemben. Példánk Oroszország, a tapasztalatok viszont alighanem általánosak.
Komoly összeesküvés előzte meg a leánykérést, amiben benne volt a dél-dakotai KDLT tévé szinte teljes hírstábja. Videó. Meghatottság.
Egyre kevesebben hiszik azt, hogy a tévék nem nyúlnak bele a valóságshow-k menetébe. Ugyanakkor sokszor elég az egészen finom manipuláció, derül ki az egyik legnevesebb amerikai producer vallomásából.
Miközben mindenki azt találgatja, vajon mennyibe kerül majd a japán (és a világ-) gazdaságnak a cunamival súlyosbított földrengés (a jóslatok 100 milliárd dollár fölötti összegről szólnak), könnyű megfeledkezni arról, hogy hasonló mértékű pusztítások már korábban is voltak, még ha nem is túl sok. Miközben fejet hajtunk az áldozatok előtt, vessünk egy futó pillantást a legekre.
Évek óta kongatják a vészharangot a szakemberek az egyre laposabb, nézhetetlenebb nyugati hírtelevíziók fölött. Most komoly támogatóra leltek, hiszen nem más, mint az amerikai külügyiminiszter kritizálta a csatornákat, az Al Jazeera-t hozva fel pozitív ellenpéldaként.
Utolsó kommentek